– Kuruma bağlı, yabancı dili etkin kullanabilen çalışma arkadaşları

– Zaman ve emekten tasarruf

– Yeni pazarlara açılma konusunda tam yetkinlik

Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar çalıştığı kuruma da artı değer kazandırır. Bu sebeple BritishEnglish şirketlere özel sunduğu eğitim programları ile alternatifli eğitim imkanı sağlamaktadır. Şirketler için sağlanan eğitim hizmetlerimiz personel işe alım sürecinde İngilizce dil yeterliliği sınavı ile başlayıp, Genel İngilizce, ESP (ÖZEL AMAÇLI İngilizce -Mesleki İngilizce),  Business English (İş İngilizcesi) olarak çeşitlenir.

– Size uygun saatlerde eğitim imkanı

– Personelin gereksinimine yönelik eğitimler

– Eğitim boyunca detaylı gelişim analizleri ve raporlama

– Ömür boyu ücretsiz eğitim desteği

– Bütçenize uygun fiyatlandırma

Kurumsal

In-House Şirket İçi Eğitim

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Dersler Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde organize edilir.

Kapalı Grup Eğitimi

Şirket çalışanlarına özel, in-house eğitimlere alternatif olarak sunulmaktadır. Şirket çalışanlarınızın eğitimleri gerek işyerlerine yakınlık, gerekse evlerine yakınlığına göre merkezi bir British English şubesi belirlenir. Oluşturulan sınıfta yalnızca kurumunuzun çalışanları eğitim görür. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir. Modern sınıflarımız öğrencilerin beklentilerine cevap verebilecek tarzda dizayn edilmiştir.

Özel Dersler

Eğitimler, kişinin isteğine göre şirket merkezinde ya da şubelerimizde verilmektedir. Özel ders programlarında içerik eğitim alan kişinin isteğine göre belirlenebilir. Seçtiğiniz eğitim modülünün uygulanabilmesi için eğitim alacak kişilerin kurumumuzca uygulanan seviye tespit sınavlarına girmeleri gerekmektedir. Sınav sonuçları ardından Kurumsal İhtiyaç Analizleri uygulanır. Sonrasında Kurumsal Eğitim Departmanımız şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde derslerimiz organize edilir.

Bize Ulaşın

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Size Ulaşalım

  İsim Soyisim (gerekli)

  Firma Adı (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Epostanız (gerekli)


  İşverenlerinize gündelik durumlarda İngilizce dilinde etkili iletişim kurabileceğinizi göstermek önemlidir. Sizi bunun için üç iş İngilizcesi sınavına hazırlıyoruz.

  1. Cambridge English: Business Preliminary (BEC Preliminary)
  2. Cambridge English: Business Vantage (BEC Vantage)
  3. Cambridge English: Business Higher (BEC Higher)

  Cambridge English: Business Preliminary, üç Cambridge English İş İngilizcesi sertifikasından ilkidir. Bu yeterlilik derecesi, işle ilgili gündelik pratik durumlarda İngilizce iletişim kurabileceğinizi gösterir. Cambridge English: Preliminary (PET) sınavıyla aynı seviyede olan BEC, iş İngilizcesi odaklıdır.

  Yeterlilik seviyesi: Orta seviye Intermediate = Avrupa Ortak Dil Kriterleri’ne göre B1.

  Bu sınava kimler girmeli?

  Bu sınava İngilizcesini kariyerine yönelik geliştirmek isteyen adaylar girmelidir. BEC Preliminary’ye hazırlanmak, uluslararası iş dünyasında çalışmak için ihtiyacınız olan İngilizce becerilerinde sağlam bir temel oluşturmanızı sağlayacaktır.

  Sınava girebilmek için şu becerileri kazanmış olmanız gerekir:

  • Kısa telefon görüşmelerini ya da genel iş görüşmelerini takip edebilmek
  • Talimat verme ya da genel taleplere cevap verme gibi pratik işleri görüşebilmek
  • Kısa açıklayıcı iş mektupları ya da e-postalar yazabilmek.

  İş İngilizcesi sınavları üç bölümden oluşur. Okuma-Yazma ve Dinleme sınavları aynı gün yapılır. Konuşma sınavına ise başka bir gün girmeniz gerekebilir. Konuşma sınavı, iki sınav gözetmeni ve diğer sınav adaylarından bir ya da ikisinin katılımıyla yapılır.

  BEC Preliminary Okuma-Yazma Dinleme Konuşma
  Verilen süre 1 s. 30 dk. 40 dk. 12 dk.
  Puanlar (toplamın %’si) 50% 25% 25%

  Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur