Anasa

Formu doldur hediyeni kap!

  Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)

  Şube Seçiniz (Gerekli)


  Lise öğrencileri için hedefimiz tüm sınavlardan başarılı not almak ve üniversite sınavlarında başarıya ulaşmaktır.

  KAYIT VE BİLGİ

  Alanında uzman kadromuz dil eğitiminde size en hızlı kazanımları sağlayacak eğitim programını belirleyecektir.

  KAYIT VE BİLGİ

  Okul müfredatına uygun eğitim programlarının yanı sıra, uluslararası sınavlara katılım konusunda teşvik edilmektedir.

  KAYIT VE BİLGİ

  BritishEnglish Genel İngilizce programlarımız 11 kur ve her kur için 60 ders saati olarak planlanmış olup, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (The Common European Framework) dayalı bir eğitim sistemi içermektedir.

  KAYIT VE BİLGİ

  Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çercevesinde deneyimli eğitmen kadromuzla birebir özel ders alabilirsiniz.

  KAYIT VE BİLGİ

  BritishEnglish aslında uzun süredir diğer dünya dilleri konusunda önemli alt yapıya sahip bir İngilizce kursu. Hatta Türkçe dışında bir dil yardımıyla başka bir yabancı dili öğretmeyi amaçlayan Multilingual Club etkinliğimiz Avrupa Dil Teşvik Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

  KAYIT VE BİLGİ

  Alanında uzman akademi mezunu eğitmenlerle maksimum 8 kişilik sınıfları ve özel ders imkanlarının yanı sıra öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu Dil Geliştirme Club Programları Avrupa Dil Ödülüne layık görüldü.

  KAYIT VE BİLGİ

  Uluslararası sınavlara hazırlık programlarımızda öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine uygun olarak katılacakları programlara uygun olarak hazırlanan destek eğitim hazırlanmaktadır.

  KAYIT VE BİLGİ

  Avrupa Dil Portfolyosu tarafından uygun görülen dil seviyeniz hangi bu alandan öğrenmeniz çok kolay. Kısa süren bir online sınav sonrası dil seviyenizi öğrenebilirsiniz.

  KAYIT VE BİLGİ

  British English Dil Okulu

  Dil okulu, dil öğrenilen eğitim kurumudur. Öğrenmek istediğiniz bir dil varsa bunun en doğru yolu nitelikli ve alanında yetkinleşmiş bir Dil Okulu’na kaydolmaktır. Biz British English Yabancı Dil Okulları olarak 1975’den bu yana öğrencilerimize en nitelikli yabancı dil eğitimini vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

  Kurumumuzu diğer Yabancı Dil Okulları’ndan ayırarak en iyi İngilizce kursu olmasını sağlayan özelliklerinden birisi de “Ear Master, Speech Master, Commercial Master, Hits Master, Multılıngual Club” gibi eğitim destek hizmetleridir. Eğitim destek hizmetlerimizin içeriğine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

  Dil Okulu seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok etken var.

  Dil Okulu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tercih edeceğiniz Dil Okulu’nun size ve alacağınız yabancı dil eğitimine gerçekten önem verdiğinden emin olun.
  • Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmayan merdiven altı diye tabir edilebilecek Dil Okulları’ndan uzak durun. Bu yerlerden alınan belgeler M.E.B onaylı olmazlar.
  • Kayıt olmayı düşündüğünüz Dil Okulu’nun uyguladığı eğitim sisteminin niteliklerini araştırın. British English Dil Okulu’nda uygulanan eğitim sistemi, uluslararası nitelik kazanmış Cambridge, Oxford gibi eğitim sistemlerinin değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır.
  • Öğrencilerinin öğrenme kapasitesini arttırıcı yöntemler uygulamayan Dil Okulu, size başarısız bir eğitim deneyimi sunacaktır.

  British English, YÖKDİL kursu, TOEFL kursu, YDS kursu ve Kabin Memurluğu gibi belirli hedeflere yönelik hazırlanmış eğitim programları sayesinde İngilizce eğitimi ile ilgili bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir. Kurumumuzda İngilizce eğitimi konusunda mağduriyete yer yok! Düzenli sınıf programlarımıza katılamıyorsanız, İngilizce özel ders hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  British English, öğrencilerinden gelen geri dönüşleri göz önünde bulundurarak sürekli kendisini geliştiren, değişime açık bir Dil Okuludur. British English olarak size yabancı dil öğrenmenin anahtarını sunuyoruz! Kurumumuz bünyesinde yabancı dil eğitimi almak isterseniz buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur