– Kuruma bağlı, yabancı dili etkin kullanabilen çalışma arkadaşları

– Zaman ve emekten tasarruf

– Yeni pazarlara açılma konusunda tam yetkinlik

Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar çalıştığı kuruma da artı değer kazandırır. Bu sebeple BritishEnglish şirketlere özel sunduğu eğitim programları ile alternatifli eğitim imkanı sağlamaktadır. Şirketler için sağlanan eğitim hizmetlerimiz personel işe alım sürecinde İngilizce dil yeterliliği sınavı ile başlayıp, Genel İngilizce, ESP (ÖZEL AMAÇLI İngilizce -Mesleki İngilizce),  Business English (İş İngilizcesi) olarak çeşitlenir.Kurumsal

– Size uygun saatlerde eğitim imkanı

– Personelin gereksinimine yönelik eğitimler

– Eğitim boyunca detaylı gelişim analizleri ve raporlama

– Ömür boyu ücretsiz eğitim desteği

– Bütçenize uygun fiyatlandırma

In-House Şirket İçi Eğitim

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Dersler Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde organize edilir.

İsim Soyisim

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Kapalı Grup Eğitimi

Şirket çalışanlarına özel, in-house eğitimlere alternatif olarak sunulmaktadır. Şirket çalışanlarınızın eğitimleri gerek işyerlerine yakınlık, gerekse evlerine yakınlığına göre merkezi bir British English şubesi belirlenir. Oluşturulan sınıfta yalnızca kurumunuzun çalışanları eğitim görür. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir. Modern sınıflarımız öğrencilerin beklentilerine cevap verebilecek tarzda dizayn edilmiştir.

Özel Dersler

Eğitimler, kişinin isteğine göre şirket merkezinde ya da şubelerimizde verilmektedir. Özel ders programlarında içerik eğitim alan kişinin isteğine göre belirlenebilir. Seçtiğiniz eğitim modülünün uygulanabilmesi için eğitim alacak kişilerin kurumumuzca uygulanan seviye tespit sınavlarına girmeleri gerekmektedir. Sınav sonuçları ardından Kurumsal İhtiyaç Analizleri uygulanır. Sonrasında Kurumsal Eğitim Departmanımız şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde derslerimiz organize edilir.