Eğitim Materyalleri

Eğitimde mutlak başarıyı hedefleyen deneyimli eğitmen kodromuz ,ders kitaplarımız ,dinleme cd lerimiz ve workbook ‘larımız yanı sıra Genel İngilizce eğitiminde öğrencimizin konuları tam anlamıyla pekiştirip yabancı dilde bilgi birikimi yapmalarını sağlamak amaçlı her seviye ve her konuda dil bilgisi ,okuma ,yazma ve konuşmaya yönelik destek materyeller geliştirmişlerdir.Bu materyeller ana ders kaynaklarının yanında öğrencilerimize düzenli olarak sunulur.

Özellikle yetişkin öğrencilerimizin ders tekrarlarına yoğun yaşam koşullarından dolayı fazla zaman ayıramadıklarından, bu materyaller ödev niteliğinden çok, kişinin ilgisini çeken, merak uyandıran ve uygulamalarda hoş zaman geçirmesini sağlayan özelliktedirler. Klasik eğitim mantığından sıyrılıp çağdaş ve yenilikçi eğitim modelleri uygulayan BritishEnglish, size kişisel ihtiyaç analiz sonuçlarınızla, yoğun yaşam koşullarınızda bile zevkle sürdüreceğiniz eğitim sürecinizi sunabiliyor.

IELTS eğitim programı Birebir özel ders ve sınıf dersi şeklindedir

  • TOEFL eğitim programında IBT kullanılır. Bu eğitim için öğrencilerimize materyaller ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Bu eğitim için öğrencilerimize materyaller ücretsiz olarak verilmektedir.
  • TOEIC eğitim programı Birebir özel ders şeklindedir. Bu eğitim için öğrencilerimize materyaller ücretsiz olarak verilmektedir.
  • YDS eğitimlerimiz sınıf ve birebir özel ders şeklinde gerçekleştirilir.
  • Genel İngilizce programımıza destek amaçlı oluşturulmuş Club (bkz. Eğitim Destek Hizmetleri ) materyallerimiz yine uzman eğitim kadromuz tarafından oluşturulmuş ve kitap haline getirilmiştir. Bu materyaller mümkün olan en kısa sürede algılanan bilgiyi uzun dönemli hafızaya alma yönünde çalışmalar içerirler.
  • ESP ( Özel amaçlı İngilizce –Mesleki İngilizce ) eğitim programlarımızın eğitim kitaplarının yanı sıra terimsel çalışmalar içeren materyallerde öğrencimize sunulur.
  • British Kids ( çocuk gruplarımız ) Bu bölüm öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemek amaçlı eğitim kitapları, cd’leri ve workbook‘ları yanı sıra Vocabulary for Kids (kelime yapılarını içeren materyal)British Kids Story Time (Çocuklarımız için hazırlanan masallar), Our world (Çocuklarımıza dünyamızı ve güneş sistemini tanıtır) serilerimiz ve kısa film çalışmalarımız bulunmaktadır.