• İspanyolca Kursu

  Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  Neden İspanyolca Kursu ?

  Dünya dilleri arasında en yaygın kullanılan dil İngilizce olsa da günümüzde İngilizceden sonra gelen en önemli dillerden birisi İspanyolca. Dünya üzerinde 22 ülkede İspanyolcayı ana dili olarak konuşan 406 milyon insanın olması İspanyolca bilmenin önemini vurguluyor. Küreselleşme ile birlikte ülkeler arası iletişimin öneminin her geçen gün arttığı bugünlerde artık tek bir dile hakim olmak ne yazık ki yetmiyor. Bizi diğer bireylerden ayıracak önemli bir dile daha sahip olmamız önümüze büyük fırsatlar çıkartabilir. Dil konusunda yapılan son araştırmalar, jeopolitik, ekonomik ve kültürel değişimler göz önünde bulundurulduğunda gelecek yıllarda yıldızı en çok parlayacak dilin İspanyolca olacağını gösteriyor. İspanyolca bilmenin önemi her geçen gün artarken siz de nitelikli ve kaliteli bir İspanyolca eğitimi alarak akıcı bir şekilde İspanyolca konuşmak istiyorsanız İspanyolca kursu konusunda British English’i tercih etmelisiniz.

  En İyi İspanyolca Kursu

  Yabancı dil eğitimi alma konusunda öncelikle kişilerin ihtiyaçlarını doğru tespit etmeleri ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda kendilerine uygun bir yol belirlemeleri gerekmektedir. Kültürel bir bağ kurmak, yönelmek istenilen iş dalında öne çıkmak veya yurtdışında eğitim almak. İhtiyaçlarınızı belirleyerek yola çıkmanız hedeflerinize daha kolay ulaşmanızda sizlere yardımcı olacak. Öğrenmek istediğiniz dil İspanyolca ise, akıcı bir şekilde İspanyolca konuşabilmenin en doğru yolu, nitelikli ve alanında yetkinleşmiş bir Dil Okulu’na başvurmak olacaktır. British English Dil Okulları olarak İspanyolca kursu alanında, deneyimli ve yetkin eğitmen kadromuz ile dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi misyon edinerek çıktığımız bu yolda bireylere etkin bir hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. İspanyolcu kursu eğitim programında, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CFER) göre A1 temel seviyesinden başlayarak İspanyolca ile gerçek anlamda tanışmanızı hedeflemekteyiz. A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamlayan bireyler, temel deyimler, kalıplaşmış cümle kalıpları ve sözcükleri rahatça okuyup anlayabilir. Günlük kullanım sözcüklerini, terimleri ve bildirimleri anlayarak yazabilir ve yavaş konuşulduğunda günlük konuşmaları anlayabilir. Eğitim içeriklerimiz bunlarla da sınırlı değil! Eğitim içeriklerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

  İspanyolca Kursu Fiyatları

  Size özel İspanyolca Kursu fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. British English Yabancı Dil Okulları olarak 1975’den bu yana verdiğimiz tüm dil eğitimlerinde öğrencilerimize yardımcı olacak fırsatlarla dil eğitimini en doğru adreste öğretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok dil eğitimi programımızda olduğu gibi İspanyolca kursu eğitim programımızda da sizlere sunmuş olduğumuz tüm kampanyaları detaylı bir şekilde incelemek için hemen buraya tıklayabilirsiniz. Alanında uzman olmayan, deneyimsiz eğitmenleri ve yetersiz eğitim programları ile hizmet veren dil okullarında vakit kaybetmek yerine, dinleme, okuma, yazma, konuşma becerilerinizin geliştirilip İspanyolcayı ana diliniz gibi konuşmanızı sağlayacak bir eğitim programına ve eğitmen kadrosuna sahip British English Dil Okulları’nı tercih etmelisiniz.

  İspanyolca Kursu Kadıköy

  Kadıköy şubemizdeki deneyimli eğitmen kadromuz size ispanyolca öğretmek için hazır. Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurmak!

  İspanyolca Kursu Bakırköy

  Bakırköy ve çevresindeki bölgelerde ispanyolca öğrenmek isteyen öğrenci adaylarımızı bakırköy şubemize bekliyoruz.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur