Uzun ve yorucu bir eğitim dönemi geride kaldı. Öğrencilerin sonraki döneme güzel başlangıç yapmaları için yarıyıl tatili önemli bir fırsattır ve iyi değerlendirilmesi gerekir.

Tatilde ebeveynler çocuklarıyla hem hoşça vakit geçirmek hem de onların verimli bir tatil yapmalarını sağlamak amacıyla çeşitli planlar yapmaktadırlar. Özellikle aileye hem çocuğu dinlendirme hem de onu yönlendirme konusunda büyük iş düşmektedir.

Tatil dinlenme ve eğlenmeye ağırlık verildiği gibi zayıf derslerin telafisi ya da öğrencilerin kendilerini eksik bulduğu konuları tekrarı içinde verimli bir zaman geçirme dönemidir. Akademik başarısı düşük öğrencilerin arkadaşlarına yetişmesi için en güzel fırsatlardan biridir.

British English olarak öğrencilerimizin yabancı dil konusunda başarısını ölçümleyebilecekleri ücretsiz olarak şubelerimizde seviye belirleme testi yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ve ebeveynlerimizin bu konuda bilgi sahibi olabilmeleri açısından şubelerimize bekliyoruz. Üstelik seviye belirleme testimize katılan tüm öğrencilere %40 indirim imkanı sağlanacaktır.

Şubelerimiz

Bakırköy

Telefon:
+90 212 914 16 14

Adres:
Zeytinlik mah. Fişekhane cad. No:32 Kat 3 D9 İşcan Apt. Capacity Avm B Kapısı Karşısı, 34140 Bakırköy/İstanbul

Kadıköy

Telefon:
+90 216 338 74 65

Adres:
Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Cd. No:7 Kat 2 Daire 7 KADIKÖY

Mecidiyeköy

Telefon:
+90 212 230 46 99

Adres:
Mecidiyeköy Mah. Lati Lokum Sok. Elbir İş Merkezi No:1 Kat:2
Şişli İstanbul

Ümraniye

Telefon:
+90 216 521 66 22

Adres:
Alemdağ Cad. No 128 K.3 D:7-8 Ümraniye

Etiketler: Adalar Çocuk İngilizce Kursu, Arnavutköy Çocuk İngilizce Kursu, Ataşehir Çocuk İngilizce Kursu, Avcılar Çocuk İngilizce Kursu, Bağcılar Çocuk İngilizce Kursu, Bahçelievler Çocuk İngilizce Kursu, Bakırköy Çocuk İngilizce Kursu, Başakşehir Çocuk İngilizce Kursu, Bayrampaşa Çocuk İngilizce Kursu, Beşiktaş Çocuk İngilizce Kursu, Beykoz Çocuk İngilizce Kursu, Beylikdüzü Çocuk İngilizce Kursu, Beyoğlu Çocuk İngilizce Kursu, Büyükçekmece Çocuk […]

Etiketler: British, İngilizce, İngilizce Kursu, Yabancı Dil

Etiketler: British, British English, Dil Okulu, İngilizce, İngilizce Kursu, Yabancı Dil

Etiketler: British, British English, en iyi ingilizce kursu, İngilizce, ingilizce kurs, İspanyolca, Rusça, Yabancı Dil

BritishEnglish yabancı dil okulları olarak 1975 yılından bu yana eğitime en büyük desteği sağlıyoruz. Ödüllü yabancı dil okulu olarak CEFR (Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) ölçeğini benimsemiş yetkin eğitmen kadrosu ve öğretim niteliği uluslararası düzeyde kabul görmüş eğitim materyalleri ile başarı odaklı eğitim vermektedir.

Eğitimlerimizin en önemli özelliği kolej düzeyinde İngilizce kursu olması. Öğrencilerimizin yaşlarına, seviyelerine ve öğrenim düzeylerine göre ayrı ayrı hazırlanmış sınıflarda uzman öğretmenler eşliğinde sürekli yenilenen eğitim sistemi ve materyalleriyle dolu dolu bir eğitim sizi bekliyor. Eğitmenlerimizin tamamı pedagojik formasyonunu tamamlamış dil öğretiminde başarılı çalışmalar yapmıştır. Önceki yıllarda olduğu gibi tüm eğitimlerimizde öğrencilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak dönem içinde sık sık deneme sınavları yapmaktayız. Bu deneme sınavları öğrencinin başarısını kanıtlayan ve öğrendiklerini pekiştirmelerine olanak sağlayan bir sistemden oluşuyor.

Ayrıca öğrencilerimizin katılabileceği club programlarında hem Türk hem de yabancı eğitmenler eşliğinde dilin yapısını geliştirebiliyoruz.

Avrupa dil teşvik ödüllü club programlarımızda anlama, dinleme, konuşma ve yazma odaklı çalışmalar yaparak öğrenilen dilin kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz.

Eğitimlerimizde asıl hedef öğrencilerimizin iş veya okul hayatlarında kariyer hedeflerine ulaşabilecekleri tatil, yurtdışı seyahati gibi konuşmaya odaklı çalışmalarında başarılı ve huzurlu olmalarını sağlamak.

Ayrıca yabancı dil sınavlarına katılacak öğrencilerimizin hedefledikleri dil sınavına uygun programları belirleyip yüksek başarı puanı almalarını sağlıyoruz. Günümüzde tüm iş alanlarında yabancı dil her anlamda önem kazanmıştır. İlkokuldan tüm okul seviyelerine kadar yabancı dilin öğretimi her yıl yeniden düzenlenmekte ve öğrencilerin kalıcı dil yapısına sahip olması beklenmektedir.

İşte tamda bu amaçla British English dil okulları olarak öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak eğitim programları düzenliyoruz.