Uzun ve yorucu bir eğitim dönemi geride kaldı. Öğrencilerin sonraki döneme güzel başlangıç yapmaları için yarıyıl tatili önemli bir fırsattır ve iyi değerlendirilmesi gerekir.

Tatilde ebeveynler çocuklarıyla hem hoşça vakit geçirmek hem de onların verimli bir tatil yapmalarını sağlamak amacıyla çeşitli planlar yapmaktadırlar. Özellikle aileye hem çocuğu dinlendirme hem de onu yönlendirme konusunda büyük iş düşmektedir.

Tatil dinlenme ve eğlenmeye ağırlık verildiği gibi zayıf derslerin telafisi ya da öğrencilerin kendilerini eksik bulduğu konuları tekrarı içinde verimli bir zaman geçirme dönemidir. Akademik başarısı düşük öğrencilerin arkadaşlarına yetişmesi için en güzel fırsatlardan biridir.

British English olarak öğrencilerimizin yabancı dil konusunda başarısını ölçümleyebilecekleri ücretsiz olarak şubelerimizde seviye belirleme testi yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ve ebeveynlerimizin bu konuda bilgi sahibi olabilmeleri açısından şubelerimize bekliyoruz. Üstelik seviye belirleme testimize katılan tüm öğrencilere %40 indirim imkanı sağlanacaktır.

Şubelerimiz

Bakırköy

Telefon:
+90 212 914 16 14

Adres:
Zeytinlik mah. Fişekhane cad. No:32 Kat 3 D9 İşcan Apt. Capacity Avm B Kapısı Karşısı, 34140 Bakırköy/İstanbul

Kadıköy

Telefon:
+90 216 338 74 65

Adres:
Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Cd. No:7 Kat 2 Daire 7 KADIKÖY

Mecidiyeköy

Telefon:
+90 212 230 46 99

Adres:
Mecidiyeköy Mah. Lati Lokum Sok. Elbir İş Merkezi No:1 Kat:2
Şişli İstanbul

Ümraniye

Telefon:
+90 216 521 66 22

Adres:
Alemdağ Cad. No 128 K.3 D:7-8 Ümraniye

Uzaktan İngilizce Eğitimiİngilizce öğrenimi konusunda bir çok araştırma ve bir çok çalışmanın da gösterdiği üzere ingilizce dilini öğrenmek zorlu bir süreç gibi görünsede sınıf ortamında öğrenilen kadar kalıcı olmadığı görülmekte. Dil okullarının en çok üzerinde durduğu konuların başında her yabancı dil gibi ingilizceninde sınıf ortamında öğrenilmesi gerektiğidir.

Nedeni ise hem öğrencilerin yabancı dile olan adaptasyonu sağlayamaması hem de öğrenim sürecinde dışarıda kullanamamasıdır. British English dil okulları tarafından ulusal ve uluslararası kabul görmüş eğitim programlarının kullanılmasının yanı sıra öğrencilerin öğrenim süreçlerini hızlandıracak ve kalıcı hale gelmesini sağlayacak destek eğitim programları sunulmaktadır. Bu destek eğitim programları diğer adıyla club programları öğrenim süreci içinde haftalık periyotlarda yabancı dil öğreniminin hızlanması ve kalıcı dil yapısının oluşmasını sağlamaktadır.

Bu nedenle yabancı dil öğreniminin hem ulusal hem de uluslararası otoriteler tarafından sınıf ortamında öğrenilmesini desteklediği gerçeği unutulmamalıdır.

Uzaktan İngilizce Eğitimi Olur mu? konusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için şubelerimize ulaşabilirsiniz. Tam donanımlı eğitim danışmanlarımız size ayrıntılı bilgi vereceklerdir. Şube İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.