KAMPANYALARDAN HABRDAR OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

  Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  ONLINE İŞ İNGİLİZCESİ

  İş İngilizcesi eğitimlerimiz sadece ofis ortamında değil, online eğitimler yolu ile de British English İngilizce kursu nda öncü kurum olarak  eğitimi her yere taşıyor. Online eğitim özellikle bugünlerde yaşadığımız salgın döneminde önemli hale gelmiştir.Son yıllarda gelişen iletişim teknolojileri eğitimin yapısını tamamen değiştiriyor. Artık bireyler bir sınıfa veya bir kara tahtaya ihtiyaç duymadan gerek online canlı etkileşimli gerekse video şeklinde alabiliyorlar.  Yabancı dil eğitiminde de beklentiler bu yönde şekillenmekte. Özellikle  iş İngilizcesi konusunda kurum çalışanlarının mesaileri, lokasyonları ve ihtiyaçları farklılık gösterirken, tek bir mekanda, aynı düzeydeki eğitimi alma zorunlulukları geçmişte büyük bir sorun teşkil etmekteydi. Bugün gelişen teknoloji Online eğitim olanakları bu zorluğun üstesinden kolayca gelinmesini sağlıyor.

  İngilizce kursu ihtiyacı olan Satış,pazarlama,ekonomi,Sağlık, muhasebe, havacılık veya bunların dışında her hangi bir sektörde olabilirsiniz. Personelinizin, yabancı dil düzeyleri birbirinden çok farklı olabilir. Hatta aynı departmandaki farklı çalışanlarınız için farklı ihtiyaçlar söz konusu olabilir. İhtiyacınız ne kadar spesifik olursa olsun, sizi işinizde bir adım öne çıkaracak, liderlik yeteneklerinizi geliştirecek, yabancı dil bilginizi ihtiyaç duyduğunuz noktaya getirecek British English iş ingilizcesi eğitimleri’ni gözden geçirmeden karar vermeyin.

  Sadece idari kadronuz değil, kariyer planını sizin liderliğinizde geliştirmeyi planlayan stajyerler ve genç çalışanlarınız için de önemli bir aidiyet oluşturacak olan yüzyüze veya online dil okulumuzda eğitimlerimiz,

  • Program da öncelikle, çalışanlarınızın ve sizin yabancı dil seviyeleriniz tespit edilir.
  • Seviye tespit sonucunuz eğitim koordinatörümüz tarafından değerlendirilerek sizi uygun sınıfa yerleştirir.
  • Eğitimler devam ederken personelinizin katılımı, seviyelerindeki gelişme, süreçte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar sürekli rapor edilir.
  • Eğitim bittiğinde kurumdaki İngilizce kursu talebiniz doğrultusunda istenilen düzeye getirirlir.Ancak eğitim süreç isteyen bir olgudur. Bu nedenle mesleğiniz paralelinde veya genel İngilizce düzeyinde diğer İngilizce kurslarımızdan da faydalanabilirsiniz
  • Ayrıca ekip içinde ortaya çıkan dayanışma ve birlikte başarma duygusu kurumsal yapınıza da katkı sağlayacaktır.
   Ekonomisi her gün büyüyen ülkemizin itici gücü olan KOBİ’ler ve diğer tüm kurumlar için hazırlanan iş İngilizcesi Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ve online eğitimlere katılmak için bizi arayabilirsiniz.
  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur