Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)

  Şube Seçiniz (Gerekli)


  LINGUASKILL DİL BECERİSİNİ TANIMLAYAN ULUSLARARASI BİR STANDART OLAN CEFR SİSTEMİNİ KRİTER OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

  Linguaskill, Genel test ve İş insanlarına test  olmak üzere iki seçenek şeklindedir.. Bu size, hedeflerinize bağlı olarak test edilecek dili seçme yeteneği verir.

  Linguaskill Genel test

  Linguaskill , günlük hayatta  kullanılan dil seviyesini test eder. bu dili üniversiteye giriş veya çıkış için işe alım için uygundur. Örneğin, çalışanın mesleğini  etkin bir şekilde yerine getirmesi için güçlü İngilizce  becerilerine ihtiyaç duyduğu, ancak uzman iş terminolojisine ihtiyaç duymadığı durumlarda.

  Linguaskill İş ingilizcesi testi

  Linguaskill  iş ingilizcesi testi, iş ortamında ve kurumsal ortamda kullanılan İngilizceyi test eder ve çalışanların iş diline aşina olmasının beklendiği organizasyonlarda işe alım için en uygun olan testtir.

  Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren büyük veya küçük kuruluşlar için uygundur. Test konuları arasında ürün veya hizmet alım satımı, ofis, iş seyahati ve insan kaynakları yer alır.

  ŞİRKETLERDE İŞ İNSANLARINA  OKULLARDA ÖĞRENCİLERE UYGULANAN İNGİLİZCE DE DÖRT DİL BECERİSİNİ(OKUMA, YAZMA, DİNLEME, ANLAMA) TEST EDER. ÇEVRİM İÇİ OLAN BU TEST HERHANGİ BİR YERDE  UYGULANABİLİYOR. İŞİN EN RAHAT YANI DA BU OLSA GEREK SINAV MERKEZİ ARAMANIZA GEREK YOK.

  SONUÇLARI 48 SAAT İÇİNDE ÖĞRENİLEBİLİR .

  LİNGUASKILL TESTİNE 1975 YILINDAN BU YANA EN İYİ İNGİLİZCE KURSU OLAN BRITISH ENGLISH İNGİLİZCE KURSU BU TESTE SİZLERİ hiç İngilizce bilmeseniz dahi a1 den ele alarak  istenildiğinde en üst seviye olan C2(advanced)ye kadar uluslararası kaynak kitaplarla  uzman  deneyimli türk ve yabancı öğretmenlerle hazırlıyor.

  İŞ İNGİLİZCESİNDE HANGİ SEKTÖRDE OLURSANIZ OLUN İŞ İNGİLİZCESİ DERSLERİNDE ORTAK DERSLERLE SİZİ İŞYERİNİZDE KIDEM ATLAMANIZI SAĞLAMAYI TAAHHÜT EDER.İSTER HAFTA İÇİ İSTER HAFTA SONU İŞ İNGİLİZCESİ DERSLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ

  www.isingilizcesi.org  sitemizi ziyaret ederek iletişim formunu doldurun sizi en yakın sürede halkla ilişkiler görevlisi arkadaşlarımız arasın.

  Linguaskill, dört dil becerisini de değerlendiren modüler bir çevrimiçi testtir: okuma, dinleme, yazma ve konuşma. Bu, değerlendirmek istediğiniz beceriler hakkında size seçenek sunar.

  Linguaskill, Linguaskill, dört dil becerisini de değerlendiren modüler bir çevrimiçi testtir: okuma, dinleme, yazma ve konuşma. Bu, değerlendirmek istediğiniz beceriler hakkında size seçenek sunar.

  Linguaskill’i kim kullanır?

  Bunlar Linguaskill’i kullanan ve kabul eden önde gelen kuruluşlardan sadece birkaçıdır:

  • Barselona Üniversitesi, İspanya
  • TAP Air, Portekiz
  • Eğitim, Kültür, Spor, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı (MEXT), Japonya

  Linguaskill, özel uzman ekipler  tarafından geliştirilmiştir. Sonuçların doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak için 50 ülkeden 40’tan fazla dili konuşanlar tarafından denenmiştir.

  Uyarlanabilir test Okuma ve Dinleme modülünde nasıl çalışır?

  Okuma ve Dinleme modülü uyarlanabilir: bir bireyin önceki cevabına bağlı olarak sorular daha kolay veya daha zor hale gelir. Sonuç olarak, her adaya testin kendi yetenek seviyelerine göre uyarlanmış

  .

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur