8912796a-da4d-4737-a1f3-37a23a89a0f8Dünya Dilleri;

1975 Yılından bu güne kadar binlerce öğrencimize İngilizce öğretmenin keyfini yaşıyoruz.

BritishEnglish aslında uzun süredir diğer dünya dilleri konusunda önemli alt yapıya sahip bir İngilizce kursu. Hatta Türkçe dışında bir dil yardımıyla başka bir yabancı dili öğretmeyi amaçlayan Multilingual Club etkinliğimiz Avrupa Dil Teşvik Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Bu diğer İngilizce kursları arasında BritishEnglish’e ayrıcalıklı bir konum oluşturmaktadır.

Artık deneyimli öğretmenlerimiz, 40 yılı aşan deneyimimiz ve öğrencilerimizden gelen talep doğrultusunda İngilizce dışındaki dillerin eğitimlerini de vermeye başlıyoruz. Öncelikle

Almanca,

Fransızca,

İspanyolca

eğitimlerimiz tüm şubelerimizde başlıyor. En kısa sürede buna diğer dünya dillerini de ilave edeceğiz.

Tüm bu eğitimler bildiğiniz BritishEnglish özeniyle, ve artık sadece İngilizce kursu değil tüm dünya dillerine hakim gerçek bir yabancı diller okulu olmanın sorumluluğu ile size sunulacak.

Yabancılara Türkçe;

Türkiye artık, dünya ile ticaret yapan, tüm dünya ile iletişim halinde güçlü bir ekonomiye sahip. Bu durum ülkemize olan ilgiyi de arttırıyor. Ülkemize iş için gelen veya burada yaşamayı tercih eden yabancıların ihtiyaç duyduğu Türkçeyi en uygun koşullarda ve en kaliteli şekilde sağlıyoruz.

İster herhangi bir yabancı dil, istenirse  yabancılara Türkçe eğitimi hangisini isterseniz; BritishEnglish dil eğitimi konusunda en güvenilir ortağınız.