Şunun için etiket arşivi: online ingilizce

Uzaktan İngilizce Eğitimiİngilizce öğrenimi konusunda bir çok araştırma ve bir çok çalışmanın da gösterdiği üzere ingilizce dilini öğrenmek zorlu bir süreç gibi görünsede sınıf ortamında öğrenilen kadar kalıcı olmadığı görülmekte. Dil okullarının en çok üzerinde durduğu konuların başında her yabancı dil gibi ingilizceninde sınıf ortamında öğrenilmesi gerektiğidir.

Nedeni ise hem öğrencilerin yabancı dile olan adaptasyonu sağlayamaması hem de öğrenim sürecinde dışarıda kullanamamasıdır. British English dil okulları tarafından ulusal ve uluslararası kabul görmüş eğitim programlarının kullanılmasının yanı sıra öğrencilerin öğrenim süreçlerini hızlandıracak ve kalıcı hale gelmesini sağlayacak destek eğitim programları sunulmaktadır. Bu destek eğitim programları diğer adıyla club programları öğrenim süreci içinde haftalık periyotlarda yabancı dil öğreniminin hızlanması ve kalıcı dil yapısının oluşmasını sağlamaktadır.

Bu nedenle yabancı dil öğreniminin hem ulusal hem de uluslararası otoriteler tarafından sınıf ortamında öğrenilmesini desteklediği gerçeği unutulmamalıdır.

Uzaktan İngilizce Eğitimi Olur mu? konusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için şubelerimize ulaşabilirsiniz. Tam donanımlı eğitim danışmanlarımız size ayrıntılı bilgi vereceklerdir. Şube İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.