40 yılı aşan tecrübesiyle, İngilizceye ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olan BritishEnglish öğrencilerinden bir kısmının görüş ve düşünceleri

British Engilish ile tanışmadan önce ingilizce öğrenme konusunda pek umudum yoktu. Hocalarım sayesinde ingilizcemi geliştirdiğimi düşünüyorum.

Yaklaşık bir senedir devam etmekte olan eğitimimde pre-intermediate düzeyini bitirmiş olmama rağmen, özellikle yapılan ek clubların etkisiyle İngilizce’mi geliştirebileceğimi görebiliyorum. Öğrendiklerimi pratiğe dökebiliyorum. Öğrenimime katkıda bulunan, başta öğretmenlerim olmak üzere tüm BRITISH ENGLISH’e teşekkürlerimi iletmek isterim.

Katıldığım hızlandırılmış YDS kursunda genel anlamda öğretilenler yeterli ve faydalı. Kursta dağıtılan materyaller öğrenimimi güçlendirdi. Hocalarıma ve British Engilish’e teşekkür ediyorum.

İngilizce korktuğum kadar zor bir ders olmadığını gösterdikleri için Hocalarıma ve British Engilish’e teşekkür ederim.

Küreselleşen dünya koşullarında, çağımızın olmazsa olmazı olarak kabul görmeye başlayan yabancı dil eğitimi konusunda; gerek gelecek planları yapan gençlere gerek iş sektörü içinden yabancı dil öğrenmek isteyen herkesi ortak bir noktada buluşturan tamamı ile deneyim ve bilgi zenginliği olan profesyonel kadroları ile sizlere büyük bir aile ortamı sunan müşteri odaklı değil öğrenci ve eğitim odaklı çalışan, eğitimcilerden başlayarak muhasebe sorumlusuna kadar sizi her daim sıcak ve güler yüzle karşılayan ders içi ve ders dışı farklı ve özgün teknikler ile sizlere en güzel ve pratik eğitim imkanları sunan eşi benzerine pek rastlanmayan kesinlikle memnun ayrılacağınız, harika bir gelenek ve kuruluş..

Kurs genel olarak benim için verimli geçti. Hocalarımızın ilgilisi, kurs programı çok memnun edici. Teşekkürler British Engilish

Oğlumun sizden aldığı eğitimle PROFICIENCY sınavımız başarı ile geçmiştir. Desteklerinize ve ilginize çok teşekkür ederim.