Ön Kayıt

Adınız Soyadınız (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

Şube Seçiniz (Gerekli)

ALMANCA KURSU

Almanca kursu, Almanca dil eğitimi kriterleri ve deneyimli öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Grup eğitimlerimizde belirli sayıda öğrenci ile eğitimde verimin en üst düzeye ulaşması sağlanmaktadır. Öğrenci grubunun dinamiğine uygun materyallerle verilen eğitimler, teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu sınıflarda gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Almanca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmaktadırlar. Dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleriyle ilgili eğitimler verilmektedir. Teknikleri öğrendikten sonra sınavlar da başarılı olma şansınız %80 den daha fazla olabilecektir.

Seviyelere Göre Almanca Kurs Programımız

Elementare Sprachverwendung & Selbstständige Sprachverwendung

A1

Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

A2

A2 seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde çalışma hayatıyla ve kişilerle ilgili basit bilgileri anlayabilirsiniz. Randevu kararlaştırma, davet gibi basit içerikli mektupları anlayabilir, alıştığınız dil kalıplarıyla kısa metin ve komutlardan gereken bilgileri çıkartabilirsiniz. Alışılan dil kalıplarıyla iş alanına dönük basit soruları yanıtlayabilir ve soru sorabilirsiniz..

B1
B1 seviyesini başarı ile bitirdiğiniz takdirde standart mektupları ve metinleri anlayabilirsiniz. Yüz yüze veya telefon görüşmelerinde karşıdaki kişiye, kendiniz, şirketiniz, şirketinizin faaliyetleri, ürünleri ve süreçleri hakkında bilgiler verebilirsiniz. İşyerinizde alıştığınız cümle kalıplarına dayanarak kararlar verebilir, aynı zamanda karşılıklı sözleşebilirsiniz. Standart teklif alımı ve sunumu yapabilir, bildiğiniz konularda duruma göre basit çizelge açıklamalarıyla kısa ve kolay metinler yazabilirsiniz.
B2

B2 seviyesini başarı ile tamamladıktan sonra çalışma hayatıyla ilgili karmaşık bilgi içeren konuşmaları ve sunumları ana hatlarıyla anlayabilirsiniz. Firmayla ilgili kapsamlı raporların, dokümanların, sunumların, pazarlıkların, sözleşmelerin ana içeriklerini anlayabilirsiniz. İş akışları ve süreçlerini tanımlayabilir, açıklayabilir, konuşma ve sunumların ana içeriklerini anlatabilirsiniz. Standart formel yazıları kendi başınıza hazırlayabilir, branşınız ile ilgili metin yazabilirsiniz. Kendinizi açıkça ifade edebilir ve mükemmel bir gramer yorumlama becerisine sahip olursunuz. Alışkın olduğunuz durumlarda aktif bir şekilde tartışmalara katılabilir, belli bir bakış açısından karşıt görüşlerini savunabilirsiniz. Uzun konuşmaları, televizyon programlarını ve filmleri takip edebilirsiniz.

Kompetente Sprachverwendung

C

Günlük hayatta ve mesleğinde Almanca kelimeleri düşünmesine gerek kalmadan aniden hissettiklerini ifade edebilir, karmaşık ve çok uzun parçaları okuyup anlayabilir. İleri seviyedir. Sınavlar: ): Prüfung Wirtschaftsdeutsch International, Prüfung Wirtschaftsdeutsch International, ve diğer Oberstufenprüfungen Anadili seviyesine yakındır.

Ön kayıt olduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa size bilgi vermek için arayacaktır.

Almanca Kursu -Review Avg. Rating: 5 1 Reviews