ALMANCA KURSU

Almanca kursu, Almanca dil eğitimi kriterleri ve deneyimli öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Grup eğitimlerimizde belirli sayıda öğrenci ile eğitimde verimin en üst düzeye ulaşması sağlanmaktadır. Öğrenci grubunun dinamiğine uygun materyallerle verilen eğitimler, teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu sınıflarda gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Almanca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmaktadırlar. Dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleriyle ilgili eğitimler verilmektedir. Teknikleri öğrendikten sonra sınavlar da başarılı olma şansınız %80 den daha fazla olabilecektir.

Seviyelere Göre Almanca Kurs Programımız

Elementare Sprachverwendung & Selbstständige Sprachverwendung

Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Kompetente Sprachverwendung

Günlük hayatta ve mesleğinde Almanca kelimeleri düşünmesine gerek kalmadan aniden hissettiklerini ifade edebilir, karmaşık ve çok uzun parçaları okuyup anlayabilir. İleri seviyedir. Sınavlar: ): Prüfung Wirtschaftsdeutsch International, Prüfung Wirtschaftsdeutsch International, ve diğer Oberstufenprüfungen Anadili seviyesine yakındır.

Ön kayıt olduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa size bilgi vermek için arayacaktır.

Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
//
Eğitim Danışmanı
Online
Whatsapp ile hemen iletişim kur