Seviye Tespit Sınavı

Burada ki amaç ingilizce seviyenizi ölçümleyerek CEFR skalasında hangi seviyede olduğunuzu belirlemektir. Tamamen ücretsizdir. Testi başarıyla tamamladığınızda puanınıza göre hangi seviyede olduğunuz belirlenmektedir.

BAŞLANGIÇ

BEGINNER

ORTA

INTERMEDIATE

British English Academyİngilizce Kursu

British English Academy, dil öğrenilen eğitim kurumudur. Öğrenmek istediğiniz bir dil varsa bunun en doğru yolu nitelikli ve alanında yetkinleşmiş bir Dil Okulu’na kaydolmaktır. Biz British English Yabancı Dil Okulları olarak 1975’den bu yana öğrencilerimize en nitelikli yabancı dil eğitimini vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurumumuzu diğer Yabancı Dil Okulları’ndan ayırarak en iyi İngilizce kursu olmasını sağlayan özelliklerinden birisi de “Ear Master, Speech Master, Commercial Master, Hits Master, Multılıngual Club” gibi eğitim destek hizmetleridir. Eğitim destek hizmetlerimizin içeriğine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Dil Okulu seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok etken var.

Dil Okulu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tercih edeceğiniz Dil Okulu’nun size ve alacağınız yabancı dil eğitimine gerçekten önem verdiğinden emin olun.
  • Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmayan merdiven altı diye tabir edilebilecek Dil Okulları’ndan uzak durun. Bu yerlerden alınan belgeler M.E.B onaylı olmazlar.
  • Kayıt olmayı düşündüğünüz Dil Okulu’nun uyguladığı eğitim sisteminin niteliklerini araştırın. British English Dil Okulu’nda uygulanan eğitim sistemi, uluslararası nitelik kazanmış Cambridge, Oxford gibi eğitim sistemlerinin değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır.
  • Öğrencilerinin öğrenme kapasitesini arttırıcı yöntemler uygulamayan Dil Okulu, size başarısız bir eğitim deneyimi sunacaktır.

British English Academy Kurumumuzda İngilizce eğitimi konusunda mağduriyete yer yok! Düzenli sınıf programlarımıza katılamıyorsanız, İngilizce özel ders hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

British EnglishAcademy İngilizce Kursu, öğrencilerinden gelen geri dönüşleri göz önünde bulundurarak sürekli kendisini geliştiren, değişime açık bir Dil Okuludur. British English olarak size yabancı dil öğrenmenin anahtarını sunuyoruz! Kurumumuz bünyesinde yabancı dil eğitimi almak isterseniz buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
//
Eğitim Danışmanı
Online
Whatsapp ile hemen iletişim kur