Error: Contact form not found.

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders mi arıyorsunuz? British English arayışınızı sonlandıracağınız adres olabilir! İngilizce özel derse ihtiyaç duymanızın pek çok nedeni olabilir, gerek işinizden gerek yoğunluğunuzdan dolayı çeşitli sebeplerle düzenli sınıf programlarına katılım sağlayamıyor olabilirsiniz. Programa uyamıyorsunuz diye İngilizce öğrenmekten vazgeçmek zorunda değilsiniz. Kurumumuz bünyesinde ister yerli ister yabancı eğitmenlerimizden İngilizce özel ders alabilirsiniz. British English’in çalıştığı bütün eğitmenler, alanında yetkin, diplomalı ve akademik formasyonunu tamamlamış isimlerdir.

İngilizce Özel Ders-Sınıf İçi Ders Karşılaştırması

İngilizce özel ders, sınıf içi derse oranla yaklaşık olarak %60 daha hızlı ilerlemenizi sağlayan, İngilizce eğitiminiz için eşsiz bir yöntemdir. İngilizce özel ders almak istiyorsanız mutlaka M.E.B onaylı Dil Okulları ile çalışmalısınız, böylece İngilizce özel dersten alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkartma şansına sahip olursunuz. British English M.E.B onaylı kurumlar arasında yer alıyor ve 1975 yılından bu yana Türkiye’ye İngilizce öğretiyor. British English olarak en nitelikli İngilizce eğitimini veren Yabancı Dil Okulu olmamıza rağmen bu başarımıza güvenerek tekdüze bir eğitim anlayışını benimsemiyor ve sizlere en kaliteli İngilizce eğitimini vermek için sürekli olarak araştırıyor ve çalışıyoruz. İngilizce özel ders konusunda da yeni teknikler geliştirerek her geçen gün verimlilik çıtamızı daha yükseklere çıkartıyoruz.

British English ile İngilizce Özel Ders İstanbul’un Her Yerinde

Düzenli sınıf programlarına kayıt olamamanızın nedeni zamanken İngilizce özel ders alacağınız kurumun size uzak olmasını istemezsiniz. British English sayesinde İngilizce özel ders alacağınız yer ayağınızın altında! İstanbul’un her yerinde merkezi noktalarda, toplu ulaşıma yakın bölgelerde konumlandırılmış şubelerimiz sayesinde zamandan tasarruf edersiniz. İngilizce özel ders alabileceğiniz şubelerimiz; Bakırköy, Kadıköy, Mecidiyeköy, Şişli ve Ümraniye. Şubelerimizin açık adreslerine ve iletişim numaralarına buraya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İngilizce Özel Derste Size Özel Çözümler

İngilizce özel derste size özel çözümlerimiz sayesinde ders programınız hiç aksamaz! İş programınıza uygun bir program düzenlenebilir ve bu program yine iş programınıza bağlı olarak esnetilebilir. British English’in İngilizce özel ders eğitiminde asla mağduriyet yaşamazsınız.

Üstelik sadece Genel İngilizce değil, TOEFL, YDS, PTE sınavları gibi belirli sınavların hedef edinildiği ders programlarımızdan da faydalanabilirsiniz. İngilizce özel ders eğitimimizde sınır yok! Amacınıza yönelik ders programları ve yetkin eğitmenlerimiz sayesinde hedefinize ulaşmanız çok kolay.

İngilizce Özel Ders Fiyatları

İngilizce özel ders fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. British English, Türkiye’ye İngilizce öğretmeyi misyon edinmiş bir Dil Okuludur. Bu misyonunu da herkes nitelikli İngilizce eğitimi alabilsin diye çeşitli kampanyalar düzenleyerek destekler. Kurumumuz bünyesinde düzenlediğimiz İngilizce özel ders kampanyalarımızı öğrenmek isterseniz buraya tıklayarak bütün kampanyalarımıza hemen erişim sağlayabilirsiniz. Unutmayın, British English’de her zaman size özel bir kampanya var.

.

Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
//
Eğitim Danışmanı
Online
Whatsapp ile hemen iletişim kur