En İyi İngilizce Kursu BRITISH ENGLISH

Eğitiminiz ve geleceğiniz için her konuda en iyisini istemek, en doğal hakkınız. İngilizce kursu araştırması yapıyorsanız en iyisi varken neden başka bir yeri tercih edesiniz ki? British English Yabancı Dil Okulları olarak size en iyi İngilizce kursu fırsatını sunuyoruz! 1975’den bu yana binlerce öğrencimize İngilizce öğrettik. Siz de bu öğrencilerimizden birisi olmak istemez misiniz? İletişim sayfamıza tıklayarak size en yakın şube ile hemen iletişime geçebilir ve İngilizce öğreniminde ilk adımınızı atabilirsiniz!

Neden En İyi İngilizce Kursu British English

Neye dayanarak en iyi İngilizce kursu olduğumuzu iddia ediyoruz? Deneyimli ve işini severek icra eden yetkin kadromuz tarafından verilen İngilizce kursumuz, 11 kur ve her kur için 60 ders saati olarak planlanmış olup, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (The Common European Framework) dayalı bir eğitim sistemi içermektedir. Avrupa Dil Ödülü Teşvik belgesi ile onurlandırılan kurumumuz, günlük derslerin dışında eğitim destek hizmetleri ile de konuların pekiştirilip, kullanılabilir aktif bilgi haline getirilmesine yardımcı olur. Kaliteli eğitimimize, deneyimli öğretmenlerimize ve 1975 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz ilklere güvenerek en iyi İngilizce kursu olduğumuzu iddia ediyoruz. Eğitim içeriklerimiz bunlarla da sınırlı değil! Eğitim içeriklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin.

British English Nerelerde Hizmet Veriyor?

British English İngilizce kursu hizmetini gelişmiş eğitim yönergelerinde uygun şubelerinde veriyor. Üstelik en iyi İngilizce kursu British English’in her zaman size özel bir kampanyası var! Kampanyalarımıza göz atmak isterseniz buraya tıklayarak kampanyalarımızın listelendiği sayfaya gidebilirsiniz. Kalitesiz ve deneyimsiz İngilizce kurslarında, İngilizce öğrenmek için ayırdığınız bütçeniz ve para ile ölçülemeyecek kadar kıymetli olan zamanınız boşa gitmesin. Dinleme, okuma, yazma, konuşma becerilerinizin geliştirilip İngilizceyi doğru ve etkin şekilde kullanmanızı sağlayacak bir eğitim programına dahil olmak, kısaca İngilizceyi öğrenmek için bizi tercih edin!

Öğrencilerimizin yorumları için tıklayın!