Şunun için etiket arşivi: Sarıyer İngilizce Kursları

BritishEnglish yabancı dil okulları olarak 1975 yılından bu yana eğitime en büyük desteği sağlıyoruz. Ödüllü yabancı dil okulu olarak CEFR (Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) ölçeğini benimsemiş yetkin eğitmen kadrosu ve öğretim niteliği uluslararası düzeyde kabul görmüş eğitim materyalleri ile başarı odaklı eğitim vermektedir.

Eğitimlerimizin en önemli özelliği kolej düzeyinde İngilizce kursu olması. Öğrencilerimizin yaşlarına, seviyelerine ve öğrenim düzeylerine göre ayrı ayrı hazırlanmış sınıflarda uzman öğretmenler eşliğinde sürekli yenilenen eğitim sistemi ve materyalleriyle dolu dolu bir eğitim sizi bekliyor. Eğitmenlerimizin tamamı pedagojik formasyonunu tamamlamış dil öğretiminde başarılı çalışmalar yapmıştır. Önceki yıllarda olduğu gibi tüm eğitimlerimizde öğrencilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak dönem içinde sık sık deneme sınavları yapmaktayız. Bu deneme sınavları öğrencinin başarısını kanıtlayan ve öğrendiklerini pekiştirmelerine olanak sağlayan bir sistemden oluşuyor.

Ayrıca öğrencilerimizin katılabileceği club programlarında hem Türk hem de yabancı eğitmenler eşliğinde dilin yapısını geliştirebiliyoruz.

Avrupa dil teşvik ödüllü club programlarımızda anlama, dinleme, konuşma ve yazma odaklı çalışmalar yaparak öğrenilen dilin kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz.

Eğitimlerimizde asıl hedef öğrencilerimizin iş veya okul hayatlarında kariyer hedeflerine ulaşabilecekleri tatil, yurtdışı seyahati gibi konuşmaya odaklı çalışmalarında başarılı ve huzurlu olmalarını sağlamak.

Ayrıca yabancı dil sınavlarına katılacak öğrencilerimizin hedefledikleri dil sınavına uygun programları belirleyip yüksek başarı puanı almalarını sağlıyoruz. Günümüzde tüm iş alanlarında yabancı dil her anlamda önem kazanmıştır. İlkokuldan tüm okul seviyelerine kadar yabancı dilin öğretimi her yıl yeniden düzenlenmekte ve öğrencilerin kalıcı dil yapısına sahip olması beklenmektedir.

İşte tamda bu amaçla British English dil okulları olarak öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak eğitim programları düzenliyoruz.