Çocuklar İçin İngilizce Kursları
Okul Müfredatını Takip Eden Kolej Düzeyinde İngilizce

Çocuklarımız;

İngilizceyi severler,

Okulda İngilizce derslerinden başarılı sonuçlar alırlar,

TEOG sınavında çok başarılı olurlar.

Eğitim programımız ilkokul ve ortaokulda okuyan öğrencilere yöneliktir. Ayrıca çocuklarımızın, dönem sonunda uluslar arası geçerliliği olan sınavlarda da (OTE) başarılı olmasını sağlayabilecek içeriğe sahiptir.

Çocuklarımızın dil eğitimi alırken, sosyalleşmesinin öneminin bilincindeyiz. Öğrencilerimizin hem daha eğlenceli ders yapabilmesi, hem de edindikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmeleri için, derslerimiz de audio-visual metod kullanıyoruz. Böylece müzik, drama, video izleme, oyunlar ve canlandırmalarla keyifli bir ortam sağlıyoruz.

cocuklara-ingilizce 5

Öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemek amaçlı kitap, cd ve workbook‘ların yanı sıra Vocabulary for Kids (kelime yapılarını içeren materyal) British Kids Story Time (Çocuklarımız için hazırlanan masallar), kısa film çalışmalarımız bulunmaktadır. Ayrıca yaz döneminde öğrencilerimize ücretsiz sunduğumuz Clublar la bilgi kaybını engelliyebiliyoruz. Tüm bu çalışmalar ve okul derslerine desteklerimizle sevgili çocuklarımız eğlenerek öğreniyor, yabancı dil öğrenme isteklerini koruyorlar.

Öğrenci merkezli, öğrencinin ilgi duyduğu konulara değinen bir öğretim programı sunmaktayız.
Sene içerisinde öğrencinin kendi seçtiği bir konu hakkında proje hazırlaması sayesinde İngilizceyi hayatın içinde öğrenmelerini amaçlıyoruz.