Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  IDP IELTS Resmi Temsilcisi Olduk

  BritishEnglish yabancı dil okulları 1975 yılından bu yana eğitime en büyük desteği sağlayan eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Yıllardır burslu ingilizce kursu sınıfları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Alanında uzman akademi mezunu eğitmenlerle maksimum 8 kişilik sınıfları ve özel ders imkanlarının yanı sıra öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu Dil Geliştirme Club Programları Avrupa Dil Ödülüne layık görüldü.

  BRITISH ENGLISH IDP IELTS RESMİ TEMSİLCİSİDİR

  IELTS, eğitim ve dil uzmanlarının küresel ortaklığıyla başlamış olup ve IDP: IELTS Avustralya, British Council ve Cambridge Assessment English tarafından sürdürülmektedir. British English Yabancı Dil Okulları Bakırköy, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Ümraniye şubelerinde resmi temsilcidir.

  IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı), İngilizcenin ana dil olduğu ülkerlerde okumak ya da çalışmak isteyenlerin dil becerilerini değerlendirmek için oluşturulmuş bir sınavdır. 2018’de 3,5 milyondan fazla IELTS sınavı verilmiştir.

  Kendi ülkenizde ya da yurtdışında okumak ya da çalışmak için bir İngilizce dili yeterliliğine gereksiniminiz varsa, British English ekibi her zaman yanınızdadır.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur