İngilizce Kursu Fiyatları 2019

En çok İngilizce Kursu Fiyatları merak ediliyor. Bunun başlıca sebebi doğru eğitim veren yerlerin sınırlı sayıda olması. Kaçak olarak eğitim veren yerler sebebiyle fiyat araştırması yapanlar doğru fiyata ulaşmakta zorlanıyor. İngilizce kursu fiyatları konusunda makalemizi mutlaka okuyunuz.

İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI NASIL BELİRLENİR

İngilizce Kursu bilindiği üzere akademik formasyonunu tamamlamış Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde bir yabancı dil öğretimidir. Fiyatlar belirlenirken bu göz önünde bulundurulması gereken bir unsurdur. İngilizce kursları tamamiyle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlar olması gerekir. Eğitime katılacağınız kurumu seçerken M.E.B. onaylı olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğitimin sonunda size hangi belgeleri verecekleri veya M.E.B. öğrenci kaydı yapıp yapmayacakları konusunda bilgi almanız gerekmektedir.

Ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren kurumların büyük çoğunluğu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Fakat bazı işletmeler sadece kar amacı güttüğü için merdivenaltı olarak tabir edilen bir biçimde danışmanlık adı altında eğitim verebilmektedir. Buna dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bu alandan alınacak belgelerin mutlaka onaylı olması gerekir.

Bilindiği üzere BritishEnglish Yabancı Dil Okulları olarak bizler her bir şubemizde alanında uzman, diplomalı, akademik formasyonunu tamamlamış, yeniliğe ve alan ilişkili teknolojik gelişmeleri takip eden eğitmenler ile çalışıyoruz. Zaman zaman öğrencilerimizden eğitmeni değerlendirmesi adına çalışmalar yapıyoruz. 43 yıldır bu alanda faaliyet gösteren öncü bir kuruluş olan BritishEnglish tüm eğitim programlarını uluslar arası kurumları takip ederek, gelişmeleri göz önünde bulundurarak etkin ve hızlı bir şekilde gerek eğitim danışmanları gerek ise eğitmenler ile birlikte değerlendirmekte ve uygulamaya geçmektedir.

Avrupa Dil Teşvik Ödüllü İngilizce Kursu

Kurumumuzda, Avrupa yeterlilikler çerçevesi ve Türkiye yeterlilikler çerçevesinin yanı sıra uluslar arası nitelik kazanmış Cambridge, Oxford gibi eğitim sistemleri değerlendirilerek bu anlamda yetkinliği olan eğitmenler ile eğitim verilmektedir. İngilizce kursu fiyatları düşünülürken bu önemli bilgilerin de değerlendirilmesi önemlidir. Doğru eğitim alınmaz ise sonrasında dinleme, anlama, konuşma, okuma ve yazma alanlarında önemli problemler oluşabilmekte.

Ayrıca BritishEnglish yabancı dil okulları destekleyici ücretsiz club programları ile Avrupa Dil Teşvik ödülünü almıştır.