Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  Kabin Memurluğu Sınavına Hazır mısınız?

  BritishEnglish yabancı dil okulları 1975 yılından bu yana eğitime en büyük desteği sağlayan eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen kabin memurluğu sınavında yüksek başarı için BritishEnglish öğretmenleri hazırlıklarını tamamladı.

  Kabin Memurluğu Sınavı için

  Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen teknoloji, havacılığı en güvenli ve ucuz ulaşım aracı haline getirdi. Şehirler ve ülkeler arasındaki uzun süreli ve yorgunluk dolu seyahatleri, kısa sürede ve evinizin konforunda almak hava yolu seyahatleriyle mümkün hale geldi.

  Bu gelişim gençlerimize yepyeni bir kariyer fırsatı da doğuruyor. Kabin memurluğu, sağladığı imkanlarla geleceğin mesleği haline gelmiş durumda.

  BritishEnglish mesleki İngilizce eğitimindeki tecrübesini Kabin Memurluğu Sınavına hazırlanan öğrencilerimizin başarısını garanti altına almak için kullanıyor.

  Yıllardır bu sınavlarda başarılı olmuş öğrencilerimiz en büyük referansımızdır.

  KABİN MEMURLUĞU SINAVINDA ÖNCE YAZILI SONRA SÖZLÜ MÜLAKAT

  THY kabin memurluğu İngilizce sınavı sözlü ve yazılı olarak ikiye olarak ayrılıyor. İlk sınav bilgisayar üzerinden yazılı olarak yapılıyor. Genellikle alım için yapılan sınavların ilk budur. Bu sınav iki bölümden oluşuyor. Cevapları sürükleme, dinledikten sonra cevabı bulma ve görsel resimler…  Öğrenciler bir kere soruyu cevapladıklarında geriye dönme şansları maalesef bulunmuyor.  İlk bölüm için pre-intermediate düzeyinde İngilizce yeterli olabiliyor.  İkinci kısıma geçmek için öğrencilerin minimum 1.2 skor almaları gerekiyor. Fazla hata yapıldığında sistem kapanıyor ve sınav bitmiş oluyor. İkinci kısımda ise zorluk derecesi gittikçe artıyor.

  KABİN MEMURLUĞU SINAVINA HAZIRLANAN ADAYLARA TÜYOLAR…

  Bir sonraki aşamada ise bir kurul karşısında sözlü İngilizce mülakatına giriliyor. Mülakatlar genelde yazılı sınavdan başka bir gün oluyor. Kuruldakiler size günlük hayattan sorular soruşor ve bu sürede sorular sohbet şeklinde adaylara iletiliyor. Buradaki amaç ise söylenenleri anlamanızda yani “Compherension” yeteneğinizde ve sorulara verdiğiniz cevaplarda akıcılık ve gramer olarak düzgünlük şartlarını aramak…  Yazılı sınavı geçen adayların en zorlandıkları yer burası. Bu zamana kadar gramere dayalı bir İngilizce eğitimi almış olan adaylar “speaking” konusunda aynı başarıyı gösteremeyebiliyorlar.

  BritishEnglish Yabancı Dil Okulları sınav ve sınav sonrasındaki sözlü mülakat için yetkin bir eğitim programı hazırlamaktadır.

  Eğitimin İçeriği

  • Gramer Eğitimi: THY yazılı sınavına birebir uygun gramer yapılarını öğrenerek vakitten ve gereksiz gramer bilginden tasarruf edecekseniz!
  • Dinleme alıştırmaları: Bu sayede hem yazılı hem de sözlü sınavda dinlediğinizi zorlamandan anlayabileceksiniz!
  • Speaking dersleri: Yabancı öğretmenler eşliğinde aldığınız eğitimler ile mülakatlarda sorulan sorulara doğru ve akıcı bir biçimde cevap verebileceksiniz!

  Destek Eğitimleri

  Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin katılabildiği dil geliştirme ve pekiştirme çalışmalarının yapıldığı club programlarıma ücretsiz katılabileceksiniz. Aynı zamanda club programlarımız Avrupa Dil Teşvik Ödülü’ne layık görülmüştür.

  Ücretsiz Katılabileceğiniz Club Programları

  • Speaking Club
  • Listening Club
  • Vocabulary Club
  • Grammar Club
  • Multilingual Club

  İngilizce Orta Seviye

  İngilizce seviyenizi öğrenmek ister misiniz?

  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur