Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  %40 Burslu İngilizce Kursu Kayıtları Başladı

  BritishEnglish yabancı dil okulları 1975 yılından bu yana eğitime en büyük desteği sağlayan eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Yıllardır burslu ingilizce kursu sınıfları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Alanında uzman akademi mezunu eğitmenlerle maksimum 8 kişilik sınıfları ve özel ders imkanlarının yanı sıra öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu Dil Geliştirme Club Programları Avrupa Dil Ödülüne layık görüldü.

  %40 Burslu İngilizce Kursu Kayıtları Devam Ediyor

  30 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak kayıtlarda %40 burs BritishEnglish tarafından karşılanacaktır.

  Üstte bulunan kayıt formunu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Beklemek istemiyorsanız aşağıda bulunan size en yakın şubemizi hemen arayınız.

  Not: Sınırlı kontenjan sebebiyle en geç 30 eylül 2017 tarihine kadar kayıt işlemlerinin yapılmış olması gerekmektedir.

  EĞİTİM SİSTEMİ

  BritishEnglish Dil Okullarında Genel İngilizce Programları için bütün dünyada kabul gören, öğrenci merkezli, 11 kurluk, interaktif bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Eğitim modellerimiz yetişkin ve çocuk grubu olarak ikiye ayrılır.

  11 kur olan eğitimlerimiz, her kurun içeriği açısından öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi için hazırlanmıştır. Aynı zamanda, bir dilin ana yapısını oluşturan, gramer, yazma, konuşma, dinleme ve okuma dersleri eğitim sistemimiz içerisinde dengeli olarak yer almaktadır.

  Genel İngilizce Programları dışında Özel Test Sınavlarına yönelik eğitim programları da mevcuttur. TOEFL, IELTS, TOEIC, ESOL, PROFICIENCY, YDS gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

  British English bünyesinde belirli meslek gruplarına veya belirli amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan öğrencilere özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. ESP(English For Specific Purposes) özel amaçlı İngilizce adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi alanlarda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

  Öğretmen kadromuzun tamamı diplomalı , sertifikalı ,alanında tecrübeli ,gelişime ve yeniliğe açık öğretmenlerden oluşur. Öğretmenlerin özgeçmişleri titizlikle incelenir ve araştırılır. 3 aşamada gerçekleştirilen işe alım sürecinin ardından aday öğretmenlerimiz adaptasyon çalışmalarına yönlendirilirler.Görev süreleri boyunca da belli aralıklarla bilgi tazelemek ve geliştirmek amaçlı ,hizmet-içi eğitim programlarına katılırlar. Ayrıca her şubede eğitim kalitesini arttırmaktan ve geliştirmekten sorumlu eğitim müdürleri bulunur. Sadece öğretmenlerin kaliteli olması, bir dil okulunun başarılı olması için yeterli değildir. Aynı zamanda diğer birimlerin personellerinin de özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır.Mutlak başarı odaklı bir kurum olduğumuzdan , öğrencilerimizin tüm istek ve sorunları ile bire bir ilgileniriz. Çünkü bizim için en değerli referans eğitimlerini başarı ile tamamlamış öğrencilerimizdir.

  Öğrencilerimiz bir üst seviyeye geçebilmek ve eğitimlerindeki başarılarını değerlendirmek amacıyla her blok sonunda toplam 4 beceri içeren sınava girerler. Hedeflenen başarı ortalaması % 50’dir. Bunun için öğrencinin derse katılımı, devam durumu ve konu testlerinden aldığı notlar etkili olur.

  BritishEnglish Öğrencisi Olmanın Avantajları

  Öğrenciyle birebir iletişim sağlanabilmesi, öğrenme sürecinin verimli geçirilebilmesi amacıyla British English’te sınıflar , maksimum 14 kişiden oluşturulmakta ve son teknoloji ile donatılmaktadır. British English öğrencilerinin istekleri doğrultusunda, kendilerine herhangi bir BritishEnglish şubesinde eğitimlerine ve club’lara devam etme imkanı da tanımaktadır. Öğrenci merkezli, interaktif eğitim sistemimize dayalı olarak sınıf içi yerleşimde en çok verim sağlayan U şekli benimsenmiştir. Böylece öğrenciler öğretmenleri ve arkadaşları ile iletişim kurmada problem yaşamazlar.

  İngilizce Orta Seviye

  İngilizce seviyenizi öğrenmek ister misiniz?

  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur