Ön Kayıt

  Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)

  Şube Seçiniz (Gerekli)


  İNGİLİZCE KURSU

  Multilingual Club programımız Avrupa Dil Öülüne Layık Görüldü

  BritishEnglish İngilizce eğitim programlarımız 11 kur ve her kur için 60 ders saati olarak planlanmış olup, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (The Common European Framework) dayalı bir eğitim sistemi içermektedir. “Öğrenen Özerkliği” ve “Kendini Değerlendirme” eğitim programımızın hedefidir. Genel İngilizce programımız, European Language Portfolio (Avrupa Dil Portfolyosu‘nda) tanımlanan A1-A2-B1-B2-C1-C2 dil seviyelerinin tamamını kapsar.

  Dinleme, okuma, yazma, konuşma becerilerini geliştirip dilin doğru ve etkin kullanılabilmesi için planlanmıştır.
  Günlük eğitimin ardından, öğrenmeye destek amacı ile kurumumuzun deneyimli öğretmenleri tarafından özenle hazırlanmış takviye materyallerin sunumu ile devam eder.

  Günlük derslerin dışında eğitim destek hizmetlerimiz ile de konular pekiştirilip, kullanılabilir aktif bilgi haline getirilir.

  Seviyelere Göre İngilizce Kurs Programımız

  Sınırlı dil kullanımı (Basic User)

  BritishEnglish Dil okullarında A1 Başlangıç seviyesi 60 saattir, Bu eğitimin sonunda öğrenci; somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir. Kendini ve başkalarını tanıtabilir, başka insanların kişisel bilgilerine yönelik (nerede oturdukları, kimleri tanıdıkları gibi) sorular sorabilir ve bu türden sorulara yanıt verebilir. Eğer konuştuğu kişiler yavaş ve anlaşılır konuşuyorlarsa ve ona yardıma hazırlarsa basit şekilde anlaşabilir.

  Yetkin dil kullanımı (Proficient User)

  BritishEnglish Dil okullarında C1 seviyesi süresince eğitim aldığınızda edinilecek İngilizce seviyesi şu şekilde olacaktır; farklı alanlarda kaleme alınmış zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve saklı anlamları ortaya çıkarabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve artık sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz. Dili günlük hayatta, iş yaşamında, meslekî eğitimde ve yükseköğrenimde esnek ve etkin kullanabilir. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendini ifade edebilir ve bunu yaparken farklı stratejiler kullanarak diğer metinlerle bağlantı kurabilir. Bu eğitim modülü 60+60 saatten oluşan 2 kur olarak planlanmıştır.

  Ön kayıt olduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa size bilgi vermek için arayacaktır.

  İngilizce Seviyenizi Hemen Öğrenin

  20 sorudan oluşan seviye tespit sınavı sizin için hazırlandı ingilizce seviyenizi hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

  İngilizce Orta Seviye

  İngilizce seviyenizi öğrenmek ister misiniz?

  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Boş brakmayınız
  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur