ŞİRKETLERE ÖZEL

Bilgi Formu

  İsim Soyisim (gerekli)

  Firma Adı (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Epostanız (gerekli)


  ŞİRKETLERE ÖZEL

  Son yıllarda şirketlerin en önemli birimlerini yabancı dil bilen yöneticiler oluşturmaktadır. British English yabancı dil kursları olarak 30 saatlik ekspres iş İngilizcesi programlarımızla başarılı çalışmalar yapıyoruz. Yabancı dili olan kişilerin bulundukları iş türüne yönelik hazırlanan bu programlarda temel hedef doğru telaffuzun yanında yabancı dili iş alanında etkin kullanabilmesini sağlamaktır.

  Tam da bu noktada iş ingilizcesine hakim yetkin eğitmenlerin önemi ortaya çıkıyor. Doğru eğitmenlerle doğru eğitimleri bir araya getiren British English etkili kaynak kullanımı ile başarıya ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda çalışanların potansiyelini ortaya çıkararak iş hayatında ki verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

  Oxford yayınlarının uluslararası kabul görmüş Oxford University Press serisinde yer alan Havacılık, Otomobil Endüstrisi, Telekominikasyon, Tıp, Enerji Endüstrisi, Lojistik, Moda, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Müşteri Hizmetleri, Satış ve Satın Alma, Pazarlama, Reklam, Toplantı Yönetimi İçin İngilizce, Sunum için İngilizce ve daha pek çok benzeri iş alanlarına yönelik programlar bulunmaktadır.

  Ayrıca Cambridge üniversitesi Bussines English eğitim programlarına yönelik çalışmaların bulunduğu her sektöre uygun eğitim programlarını dahil ediyoruz.
  Sektörünüze uygun eğitim programını seçmenize yardımcı olmamızı isterseniz formu doldurun eğitim danışmanlarımız size ulaşsın.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur