Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  YKS Sınavı İçin Sayılı Günler Kaldı

  Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), YÖK’ün verdiği karara göre 15-16 Haziran tarihleri arasında iki oturum şekilde yapılacak. Bu kapsamda, YKS’nin birinci oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) 15 Haziran Cumartesi, ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) ile Yabancı Dil Testi (YDT) 16 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek.

  Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biride yabancı dil alanı. British English yabancı dil okulları olarak YKS sınavına hazırlanan tüm öğrencilerin alanlarına ve seviyelerine göre yabancı dil eğitiminin yanı sıra diğer tüm alanlarda yoğun eğitimle %100 başarıya ulaştırmaya çalışıyoruz. Uyguladığımız programlarda öğretmenlerimiz sizin seviyenize uygun bireyselleştirilmiş eğitim programı hazırlamaktadır.

  Deneme sınavları ile kazanırsınız

  YKS Sınavı öncesi yapılan her bir deneme sınavı başarıya bir adım daha yaklaştırmaktadır. Bu sebeple öğretmenlerimiz çıkabilecek sorulara yönelik deneme sınavları hazırlamaktadır. Bu deneme sınavları sonrası rol-play uygulaması ile unutulmayacak hale getirilmektedir. Sınavda başarılı olmak için deneyimli öğretmen faktörünün önemi ile hareket eden kurumumuzda başarıya yaklaşırsınız.

  2019 – 2020 YKS Sınavı hazırlık programına başvuru için tıklayınız.

  YKS Puan Hesaplama Sistemi için tıklayınız.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur