Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  YÖKDİL Sınavında Nasıl Başarılı Olursunuz?

  Yökdil sınavı lisans, yüksek lisans, doktora yapmak isteyen ve kariyer hedeflerinde kurumsal firmalarda çalışmak olan kişilerce yüksek puan alınması gereken bir sınavdır.

  Her kurum ve/veya lisans, yüksek lisans alanları farklı puan kabul etmektedir. Bu nedenle YÖKDİL sınavına katılan öğrencilerin hedefi en yüksek puan olmalıdır. Ayrıca katılan öğrencilerin grammer alt yapısı ve kelime bilgisinin yüksek olması için doğru eğitim yöntemleri ve doğru öğretmenlerden eğitim alınması gerekir.

  BritishEnglish dil okulları tarafından hazırlanan eğitim programları YÖKDİL veya diğer ulusal, uluslararası sınavlara katılacak öğrenciler için uzman öğretmen kadrosu ve kabul görmüş eğitim kaynakları ile gerçekleştirilmektedir.
  Eğitime katılmadan önce öğretmenlerimiz tarafından bireyin durumuna uygun bir bireysel eğitim programı hazırlanmaktadır. Bireysel eğitim programının hedefi yüksek puan alabilmeye odaklanır. Eğitimi destekleyici nitelikte kelime öğrenme ve gramer alt yapısını oluşturacak ve akılda kalıcı olmasını sağlayacak yöntemler uygulanmaktadır. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz Avrupa Dil Teşvik Ödüllü programlarla başarıyı her zaman yakalayabilirsiniz.

  Bunların yanı sıra eğitim başlangıcından sınav zamanına kadar sürekli çıkmış ve çıkması ön görülen sorulardan oluşan deneme sınavları yapılmaktadır. Yapılan sınav sonrası rol-play uygulaması ile öğrenilen ve öğrenilemeyen sorular analiz edilerek eğitime dâhil edilir.

  YÖKDİL SINAVI HAZIRLIK SINIFLARIMIZA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  YÖKDİL SINAVI %40 İNDİRİMLİ KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

  YÖKDİL SINAVI HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ MAKALEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur