Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  Bulats Nedir?

  The Business Language Testing Service (BULATS ) iş hayatında İngilizce konuşma becerilerini ölçen online bir değerlendirme testidir. Cambridge English tarafından geliştirilen bu test, tüm dünyada yetkili test merkezleri tarafından uygulanmaktadır.

  BULATS testleri, ortağı olduğu organizasyonların dünya çapında üne sahip dil testleri ile aynı standartlar temel alınarak hazırlanmıştır ve aynı standartta bir kalite kontrol ile müşteri hizmetleri sisteminden yararlanır. Ortak organizasyonlar :
  • University of Cambridge ESOL Examinations (İngilizce)
  • Alliance Française (Fransızca)
  • Goethe Institut (Almanca)
  • Universidad de Salamanca (İspanyolca)

  Bu testler, iş hayatında yabancı dil kullanan ve/veya iş amaçlı dil eğitimi alan çalışanlar ile öğrencilerin dil becerilerini test etmek amacıyla tasarlanmıştır.
  Testler, çalışanların iş hayatında kullanmaları gereken dil becerileri ile uyumlu olarak hazırlanmıştır. Görev tanımları, şirketler ve ürünler, seyahat, yönetim, pazarlama, müşteri hizmetleri, planlama, raporlama, telefon mesajları, iş yazışmaları ve sunumlar gibi konuları kapsar. Test sırasındaki aktiviteler de benzer başlıklarda yoğunlaşmaktadır.

  Ortalama 75 dakikada tamamlanan BULATS Bilgisayar Testi, anında elde edilen sonuçlarla dil becerisinin çabuk ve doğru bir şekilde saptandığı bir testtir. “Avrupa Akademik Yazılım Ödülü 2000″ sahibi program tasarımı sayesinde her test birbirinden ayrıdır ve böylece, kopya çekme riski en aza indirilir. Test boyunca ekranda çıkan bilgiler ile öğrenci yönlendirildiğinden, bir uzman denetimine ihtiyaç yoktur.

  BULATS’ın sunduğu avantajlar nelerdir?

  Aşağıda BULATS’ın sunduğu avantajlardan sadece bir kaçını bulabilirsiniz:

  • Çalışanların dil becerisinin değerlendirilmesi
  BULATS, şirketlerde çalışalardan dil hakimiyetlerini ölçmek ya da düzenli aralıklarla şirketin yabancı dil profilinin nasıl değiştiğini görmek amacıyla kullanılabilir.
  • Adayların dil becerisinin değerlendirilmesi
  Şirketin, yabancı dil bilgi ve becerisinin çok önemli olduğu bir departmanına eleman alımı sürecinde, BULATS ile potansiyel elemanların yabancı dil becerilerinin güncel bir değerlendirmesi yapılabilir.
  • Sunulan eğitim programlarına uygun olmayan adayların belirlenmesi
  Şirketin hedeflenen dil seviyesinde ya da bu seviyeye yakın elemanlara ağırlık vermek istediği bir eğitim söz konusu olduğunda, İngilizcesi yeterli olmayan adaylar, BULATS ile belirlenebilir. BULATS, eldeki kaynakların en etkin şekilde kullanılabilmesini sağlar.
  • Eğitimlerin denetlenmesi

  Şirketin eğitim departmanının verilen İngilizce eğitimin kalitesini değerlendirmesi gerektiğinde, BULATS, katılımcıların eğitim başındaki ve sonundaki performanslarını saptayarak gelişimin ölçülmesinde yardımcı olur.

  Bulats Sınavı hazırlık kursları

  Yabancı dil eğitimlerinde 44 yılı aşan tecrübemiz ve deneyimli öğretmen kadromuz ile sınav öncesi ve sınav sonrası her zaman yanınızdayız. Eğitimci kadromuz sınavlarda en yüksek başarı hedefiyle sizlere yol gösterici olacaktır.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur