Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  Yaz Okulu Neden Önemlidir?

  Okulların kapanmasıyla birlikte çocukların en büyük hayali sürekli hareket halinde olabilecekleri, oyun oynayabilecekleri, akranlarıyla doğru iletişim kurabilecekleri bir ortamdır. Okul dönemi çocuklarının büyük bir bölümü kış ayları boyunca oyun oynayamamaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehirde çocukların sokakta oynayabilmesi de pek mümkün değildir.

  Bu nedenle yaz okulları çocukların ve ailelerin yardımına koşan ve öğrenme sürecinde olan çocukların oyun oynayabilecekleri, akranlarıyla iletişim kurabilecekleri, oyun esnasında önemli bilgi kazanımları elde edebilecekleri bir ortamdır. Doğru bir yaz okulu arayışında olan ailelerin en önemli isteği çocuklarının hem akranlarıyla oyun oynayabilecekleri ve kaliteli zaman geçirebilecekleri hem de akademik anlamda önemli kazanımlar elde edebilecekleri ortamlardır.

  SATRANÇ

  Satranç çocukların yeteneklerini farkına varmalarına, geliştirmelerine ve zekalarını daha etkili bir şekilde kullanmalarına da katkıda bulunmaktadır.

  Çocuklar satranç ile uzun vadeli hedeflere odaklanmayı ve hedeflerine ulaşmak için adım adım ilerlemeyi öğrenirler. Aynı zamanda farklı gelişmeler karşısında planlarını tekrar gözden geçirerek gerekli değişiklikleri yapmayı öğrenirler.

  YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI

  Öğrencilerin akademik yaşamlarında en çok zorlandıkları yabancı dil eğitimleri için ise oyun ile öğretime uygun yoğun ingilizce programı sunuyoruz.

  Bu programda ingilizce oyunlar, ingilizce şarkılar, ingilizce yarışmalar, konuşma kulübü gibi çalışmalar ile kazanılan yabancı dilin kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz.

  SANAT ETKİNLİKLERİ

  Bilişsel becerileri geliştirecek etkinlikler ve sanat atölyeleriyle dolu yaz okulunda çocuklar kendilerini ifade etmeye ve sanat yaratmada risk almaya teşvik edildiklerinde, yetişkin yaşamlarında önemli olacak yenilik duygusu geliştirirler.

  Yenilikçi yönelime sahip olan bireyler toplumun gelişmesi için araştırmalarını her zaman sürdürürler. Sanat, bu süreci ve düşünceyi ve şeyleri daha iyi hale getirme deneyimini teşvik etmenin bir yoludur!

  EN İYİ YAZ OKULU PROGRAMI

  Çocukların doğru ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir yaz okulu planladık. Bu yaz okulunda satranç, drama, hızlı okuma oyunları, bilişsel becerileri geliştirecek etkinlikler ve sanat atölyeleriyle dolu bir yaz okulu olacaktır. Bunların yanı sıra öğrencilerin akademik yaşamlarında en çok zorlandıkları yabancı dil eğitimleri için ise oyun ile öğretime uygun yoğun ingilizce programı sunuyoruz. Bu programda ingilizce oyunlar, ingilizce şarkılar, ingilizce yarışmalar, konuşma kulübü gibi çalışmalar ile kazanılan yabancı dilin kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz. Yaz okulu sonrası da devam eden akademik süreçlerinde ise yine yalnız bırakmayıp öğrencilerimizin dil öğrenimini kolaylaştırıcı programlar uyguluyoruz.

  Eğitimlerimiz ulusal ve uluslararası kabul görmüş programlardan oluşmaktadır. Öğrencilerimizin yaz okulunda hayallerinin daha da fazlası için bizimle iletişime geçin.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur