Kadıköy’de Ücretsiz Grammar Club Zamanı

BritishEnglish Yabancı dil okullarının avrupa dil ödüllü club programları eğitim döneminin başlaması ile açılıyor. Kadıköy şubesi tarafından gerçekleştirilecek ücretsiz Grammar Club çalışmaları 20 Eylül Çarşamba günü başlayacak.

Grammar Club çalışmaları BritishEnglish Dil Okulları bünyesinde eğitim gören tüm öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

GRAMMAR CLUB HER ÇARŞAMBA SAAT 18:00 İLE 19:15 SAATLERİ ARASINDA. Ayrıntılı bilgi için Kadıköy şubemize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Amacı öğrencilerimizin ingilizce dil bilgisini geliştirmek ve daha hızlı öğrenmelerini sağlamanın yanı sıra unutamayacakları şekilde öğrenmelerini sağlamaktır.

Aynı zamanda tens yapıları, kelime ve takılar, zamanların doğru kullanılışı gibi bir çok konuda tekrarlar, alıştırmalar, örnek çalışmalar Grammer Club çalışmamızda gerçekleştirilmektedir.

Öğrencilerimize özel kendi seviyelerinde ve Türk eğitmenlerle verilen dil bilgisi dersleri katılımın serbest olduğu aktivite dersleri olarak ana dersten hariç uygulanmaktadır.