Formu doldurun sizi arayalım

Adınız Soyadınız (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

SPEAKING CAFE

Tamamı diplomalı ve sertifikalı öğretmenlerin herkesle birebir ilgilendiği sınırlı mevcuttaki sınıflarda, profesyonel bir ekip eşliğinde İngilizceye merhaba deyin.

Güncel konulardan oluşturduğu, hem öğrenilen bilgiyi ifade edebilmek hem de kelime eksikliği yada telaffuz problemlerinden kaynaklanan konuşma sıkıntısını çözebilmeyi içerir.

Öğrenciler ve yabancı dilini geliştirmek isteyenler için oldukça önemli olan konuşma yetisi, dil eğitiminde en önemli basamak olarak görülmektedir. Bugün ülkemizde ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ görüşü büyük bir oranda dil eğitimi sürecini sadece dil bilgisi ile aldığından kaynaklanmaktadır.

Speaking Club çalışmamızda yabancı eğitmenlerimiz öğrencilerimizin konuşma becerilerini sınayarak özellikle konuşma konusunda özgüvenlerini kazanmalarını sağlattırmayı hedeflemektedir.

EĞİTİM MÜFREDATI:

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR), dilde yeterlilik seviyesini ölçmek için uluslararası bağlamda tanınmış bir standarttır. CEFR Avrupa çapında geniş ölçüde kabul edilmiştir ve dünya çapında git gide daha yaygın hale gelmektedir. Dünya çapında İngilizce konusunda en önemli kurumlardan birisi olan Cambridge üniversitesinin CEFR standartlarına uygun eğitim müfredatı kullanılmaktadır.

Kimler Katılabilir

İngilizce konusunda kendini geliştirmek isteyenler katılabilmektedir.

Koşullar

En az 3 gün öncesinde ilgili katılım ücretinin ödenmiş olması gerekmektedir.

ÖDEME

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Banka Adı: Garanti Bankası

Hesap Sahibi: Bülent CAKO (Ticari Hesap)

Şube Adı: Kadıköy

Şube Kodu: 088

Hesap No: 6292965

Iban No: TR16 0006 2000 0880 0006 2929 65

Speaking Cafe Başlıyor -Review Avg. Rating: 5 1 Reviews