Formu doldurun sizi arayalım

  Adınız Soyadınız (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)


  SPEAKING CAFE

  Tamamı diplomalı ve sertifikalı öğretmenlerin herkesle birebir ilgilendiği sınırlı mevcuttaki sınıflarda, profesyonel bir ekip eşliğinde İngilizceye merhaba deyin.

  Güncel konulardan oluşturduğu, hem öğrenilen bilgiyi ifade edebilmek hem de kelime eksikliği yada telaffuz problemlerinden kaynaklanan konuşma sıkıntısını çözebilmeyi içerir.

  Öğrenciler ve yabancı dilini geliştirmek isteyenler için oldukça önemli olan konuşma yetisi, dil eğitiminde en önemli basamak olarak görülmektedir. Bugün ülkemizde ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ görüşü büyük bir oranda dil eğitimi sürecini sadece dil bilgisi ile aldığından kaynaklanmaktadır.

  Speaking Club çalışmamızda yabancı eğitmenlerimiz öğrencilerimizin konuşma becerilerini sınayarak özellikle konuşma konusunda özgüvenlerini kazanmalarını sağlattırmayı hedeflemektedir.

  EĞİTİM MÜFREDATI:

  Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR), dilde yeterlilik seviyesini ölçmek için uluslararası bağlamda tanınmış bir standarttır. CEFR Avrupa çapında geniş ölçüde kabul edilmiştir ve dünya çapında git gide daha yaygın hale gelmektedir. Dünya çapında İngilizce konusunda en önemli kurumlardan birisi olan Cambridge üniversitesinin CEFR standartlarına uygun eğitim müfredatı kullanılmaktadır.

  İngilizce konusunda kendini geliştirmek isteyenler katılabilmektedir.

  Aşağıdaki alandan eğitim danışmanımıza ulaşabilirsiniz
  //
  Eğitim Danışmanı
  Online
  Whatsapp ile hemen iletişim kur